Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wilderland

Grać
Wilderland to magiczny slot, który przenosi nas do mistycznego lasu, w którym żyją elfy, wróżki i inne stworzenia. Opracowany przez NetEnt, oferuje oryginalną grafikę i najwyższej klasy grafikę. Posiada 5 symboli i 20 linii do tworzenia kombinacji. Na automacie Wilderland można zagrać za darmo i bez rejestracji na SlottyWay PL, gdzie można zapoznać się z funkcjami gry przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

Jak grać na automacie Wilderland za darmo

Wyrusz w podróż z magicznymi stworzeniami w magicznym lesie w poszukiwaniu skarbu. Aby to zrobić, wystarczy dostosować grę do własnych potrzeb, definiując parametry zakładów i formację linii. Możesz samodzielnie zakręcić bębnami lub uruchomić automatyczne przewijanie. Po utworzeniu kombinacji na liniach automat przyzna współczynniki.

Symbole

Gra rozgrywa się na tle mistycznego lasu pogrążonego w ciemności. Zobaczysz drzewo, z którego wychodzi niesamowita wróżka. Na półprzezroczystych bębnach pojawiają się symbole elfa, magicznego łuku, lisa, naszyjnika i inne. Są też standardowe symbole kart, ale w postaci liści.

Bonusy

Wilderland posiada symbole wild i scatter. Specjalne opcje są uruchamiane za pomocą magicznych symboli Wild. Jeśli dwa lub więcej symboli pojawi się obok siebie, aktywowana zostanie funkcja Forest Treasures.
Podczas bonusu symbole wild w strefie aktywacji zamieniają się w wędrujące symbole wild. Po każdym obrocie przesuwają się one o jeden bęben w lewo. Rozszerzające się symbole wild obejmują całe bębny, wędrujące symbole wild z mnożnikiem x2 mnożą wygrane, a symbole Scatter zwiększają szanse na aktywację darmowych obrotów.

Kolejny bonus, Magic Wild, jest aktywowany przez symbol elfa. Gdy symbole specjalne pojawią się na bębnie pierwszym, znikają i mogą pojawić się ponownie na bębnie piątym.

Darmowe obroty

Po pojawieniu się trzech symboli Scatter na bębnach uruchamiane są obroty darmowe. Podczas obrotów bonusowych pojawiają się symbole Scatter i Wild z mnożnikiem, który może objąć cały obszar gry. Dostępnych jest 6 darmowych obrotów, ale może być ich więcej, jeśli wędrujące symbole Wild zatrzymają się na bębnie.

Wilderland to bardzo interesujący slot online, który zapewni wiele bonusów. Będzie to świetna opcja dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie magii.

X
🚀 Grać 💎 Bonus