Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sizzling Hot

Grać
Automat Sizzling Hot od Novomatic to klasyczny automat z prostym interfejsem i zasadami gry. Automat ma tylko 5 linii wypłat i 5 bębnów. Można w niego zagrać online w kasynie Slottyway za darmo i bez rejestracji. Aby to zrobić, na saldo wpływa tysiąc darmowych kredytów demo, które można wykorzystać w grze.

Kombinacje i zakłady

Aby dostosować zakład, możesz użyć przycisków bet one i bet max, za pomocą których możesz ustawić określoną liczbę monet na linię lub grać za darmo bez rejestracji online przy maksymalnym zakładzie. Bębny zaczynają się obracać po naciśnięciu przycisku Start. Warto zauważyć, że wszystkie pięć linii jest zawsze aktywnych podczas gry.

Przycisk Info aktywuje tabelę wypłat automatu Sizzling Hot. Wypłaty są przyznawane tylko wtedy, gdy kolejne kombinacje od trzech do pięciu identycznych symboli są tworzone na polu gry od lewej do prawej. Symbole z wizerunkiem śliwki, arbuza, winogron, cytryny i innych owoców mogą przynieść od 5 do 500 kredytów. Najbardziej udanym symbolem jest siódemka, która daje 5000 kredytów.

Automat Sizzling Hot zapewnia podwojenie wygranych

Każda wygrana otrzymana po udanym obrocie może zostać zwiększona w grze podwojenia. Aby otrzymać podwójną wygraną, należy odgadnąć kolor karty do gry (czerwona lub czarna). Zły wybór spowoduje utratę całej wygranej.

Automat do gry Sizzling Hot

Sizzling Hot to automat od dewelopera Novomatic, który jest dobrze znany wszystkim doświadczonym graczom. Wyróżnia się prostotą i jasnym owocowym designem. Czasami ten slot jest również nazywany "Sizzling Hot".

Sizzling Hot nie ma wielu dodatkowych funkcji, ma tylko pięć linii wypłat i grę ryzyka, która jest już znana Novomatic. Od samego początku gracz będzie miał do dyspozycji 1000 żetonów warunkowych. Zakłady zostaną rozdzielone między pięć linii wygrywających i mogą być regulowane za pomocą przycisku Coin, z kredytami w zakresie od 0,5 do 2 jednostek.

Do obstawiania zakładów służą dwa przyciski - bet one i bet max. Pierwszy z nich pomaga zwiększyć aktualny zakład gracza o 5 jednostek (na obrót), a drugi pozwala postawić maksymalną możliwą liczbę żetonów na obrót jednocześnie.

Aby rozpocząć obrót pięciu bębnów Sizzling Hot, należy kliknąć przycisk Start, który odtwarza również inne funkcje pomijania/pobierania wygranych. Dla wszystkich tych, którzy są zbyt leniwi, aby używać tego przycisku przez cały czas, możliwe jest włączenie automatycznych spinów za pomocą funkcji Automatic Start.

Chociaż na automacie znajduje się 5 przycisków Lines, są one po prostu pozostałością po klasycznym automacie i nie odgrywają żadnej roli.

Tworzenie kombinacji

Aby uzyskać informacje o kombinacjach na automacie Sizzling Hot, należy skorzystać z tabeli wypłat, klikając przycisk Info. System tworzenia wygrywających sekwencji jest tutaj klasyczny: kombinacje są liczone dopiero po pojawieniu się tych samych symboli od lewej do prawej, w ilości od trzech do pięciu obrazków.

Na maszynie znajduje się osiem różnych symboli:

Symbole owoców - dynia, śliwka, winogrona, cytryna, wiśnie, pomarańcza - nie są szczególnie dochodowe. Z ich pomocą można zebrać kombinacje, które przyniosą od pięciu do 500 kredytów. Najbardziej opłacalna może być strata pięciu siódemek. W takim przypadku gracz otrzyma 5000 kredytów.

Gwiazda jest symbolem rozproszonym w grze. Jeśli trzy lub więcej z tych symboli pojawi się w dowolnej komórce pola gry, można utworzyć zwycięską kombinację.

Gra ryzyka

Możesz podwoić swoje wygrane kilka razy po obrocie, grając w grę ryzyka. Aby ją uruchomić, należy nacisnąć przycisk gamble/bet one. Możesz kilkakrotnie pomnożyć wygrane, odgadując kolor karty (czerwony lub czarny). Wygrane z gry ryzyka można odebrać lub opuścić ją, klikając przycisk start/take win. Gracz powinien zrozumieć, że w przypadku pecha na dowolnym etapie gry ryzyka, nagroda pieniężna może zostać utracona.
Sizzling Hot zyskał popularność wśród graczy nawet pomimo niewielkiego zestawu funkcji i bonusów.

X
🚀 Grać 💎 Bonus