Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Finn and The Candy Spin

Grać
Automaty online o tematyce cukierkowej są szeroko rozpowszechnione w branży hazardu online. Mogą być one różnego rodzaju, ale najbardziej atrakcyjne dla graczy kasyn SlottyWay są maszyny z niestandardowymi bębnami. W szczególności NetEnt wydał niezwykły darmowy automat Finn and The Candy Spin.

Cechy konstrukcyjne automatu

Ten slot jest poświęcony tematyce słodyczy i ma nietypowy kształt bębnów. Kombinacje są tutaj również tworzone w bardzo interesujący sposób - gdy trzy do pięciu identycznych symboli zostanie umieszczonych obok siebie, otrzymasz wypłatę zgodnie z wartością tych symboli. Po każdej wygranej symbole znikają, powodując lawinę. Na ich miejsce spadają inne obrazki, które wypełniają luki.

Symbole automatu

Motywem przewodnim gry Finn and The Candy Spin są słodycze. Dlatego na bębnach pojawiają się obrazki słodyczy. Są one zróżnicowane i przyciągają uwagę różnorodnością odcieni.

Symbol Wild ma postać gwiazdy w fioletowym kapeluszu. Pojawia się dopiero po utworzeniu zwycięskiej kombinacji, ale nie pojawia się podczas obrotów. Zastępuje inne symbole z wyjątkiem znaku klucza.

Jak grać w Finn and The Candy Spin za darmo?

Ten slot online zaprasza do prawdziwej fabryki cukierków, w której atmosfera wypełniona jest słodyczami. Eksplodują one delikatnymi i jasnymi kolorami. Dlatego wydaje się, że jesteś w krainie przysmaków.

Gra jest dość łatwa do uruchomienia. Wystarczy wybrać parametry bębnów i uruchomić je, klikając przycisk. Następnie będą się one obracać przy dźwiękach przyjemnej muzyki.

Bonusy

Automat Finn and The Candy Spin ma wiele funkcji bonusowych, które pomagają uzyskać więcej zwycięskich kombinacji lub zwiększyć wartości wygranych. W szczególności dostępna jest funkcja Avalanche, która umożliwia zebranie więcej niż jednej korzystnej kombinacji w jednym obrocie.

Symbole Wild pojawiają się w miejscach wygrywających kombinacji, w których ich symbole znikają. Jeśli symbol Wild zastąpi symbol w celu uzupełnienia kombinacji, eksploduje i zniszczy symbole obok niego.

Oprócz funkcji opisanych powyżej, na slocie online można uruchomić jedną z czterech dodatkowych funkcji. Można uzyskać dodatkowe symbole Wild, do 19 symboli usuniętych z bębnów, zamienić wszystkie symbole w unikalne symbole lub zamienić nisko płatne symbole w wyżej płatne symbole.

Darmowe obroty

Liczba darmowych obrotów i funkcji bonusowych zależy od liczby kluczy zebranych podczas gry. Funkcje bonusowe są dostępne po zdobyciu 1, 2, 9 i 16 kluczy.

  • Jeden klucz zapewnia siedem darmowych obrotów i funkcję Sugar Rush, która działa do momentu utworzenia zwycięskiej kombinacji.
  • Zebranie dwóch kluczy zapewnia trzy darmowe obroty z funkcją Yeti Destroyer.
  • Dziewięć kluczy zapewnia cztery obroty darmowe i funkcję Candy Luck, która jest aktywowana przy każdym obrocie darmowym.
  • Szesnaście kluczy przyznaje dwa obroty darmowe i funkcję Pop Transform przed każdym obrotem.

Automat Finn and The Candy Spin będzie interesujący dla tych, którzy lubią nietypowe i dość oryginalne gry. Przyciąga uwagę wielu użytkowników i zapowiada ciekawą rozgrywkę.

X
🚀 Grać 💎 Bonus