Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cornelius

Grać
Urocze, kreskówkowe automaty do gier są uważane za jedne z najpopularniejszych. Zazwyczaj ich głównymi bohaterami są zabawne postacie. Dokładnie tak jest w przypadku automatu Cornelius od NetEnt, w którym uroczy kot śledzi proces obracania bębnów. Czeka na karmienie, a także przyciąga szczęście do graczy kasyna SlottyWay.

Projekt i grafika

Cornelius jest oparty na oprogramowaniu NetEnt i ma 5 bębnów i 1024 linie wypłat. Styl slotu przypomina kreskówkę. W tle widać jasną kuchnię z lodówką, paczką karmy i miską do karmienia zwierzęcia. Sam kot Cornelius stoi przy misce i czeka na smakołyk.

Jak grać na automacie Cornelius za darmo?

Proces gry jest bardzo przejrzysty. Wystarczy wybrać parametry gry, a następnie ustawić automatyczną prędkość bębnów lub kontrolować ją samodzielnie. Istnieje kilka przycisków, które umożliwiają dostosowanie automatu do własnych potrzeb. Możesz także zapoznać się z parametrami automatu w sekcji informacyjnej.

Symbole

Cornelius to tematyczny slot online. Na bębnach pojawiają się wizerunki puszki, herbatników, mleka, ryb i samego kota. Każdy symbol ma swoje znaczenie, ale najniższe stawki przyznawane są symbolom kart do gry. Slot posiada również symbole Wild i Scatter.

Bonusy

Funkcję Cash Drop można uruchomić w automacie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, na bębnach powinny pojawić się symbole ciasteczek, z których każdy ma określoną nagrodę. Opcja jest aktywowana, jeśli w jednym obrocie pojawią się trzy obrazki z ciasteczkami. Następnie ich nagrody są sumowane.

Symbol scatter aktywuje funkcję darmowych obrotów, gdy pojawi się na bębnach 3 lub więcej razy. Podczas darmowych obrotów dostępne są symbole, które dają graczom mnożniki x2 i x3.

Gra ma uroczy wygląd, który oddaje atmosferę kreskówki dla dzieci. Dlatego ten slot całkowicie przyciąga uwagę i zapewnia świetny nastrój.

X
🚀 Grać 💎 Bonus